Registreerumine on suletud.

Gods And Kings World Tour 2016

Home Forums Kontserttuur Gods And Kings World Tour 2016

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  Pandabeer 1 year, 9 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #5649
    Pandabeer 2 postitust
    Immortal
    Räpina/ Tartu, Eesti - Mees

    Tehtud!

    #5641
    Pandabeer 2 postitust
    Immortal
    Räpina/ Tartu, Eesti - Mees

    Tallinn-Riga-Tallinn ja Helsinki

    #5639
    taat 62 postitust
    True manowarrior
    Mees

    Meil siis Tallinna,Riia ja Helsinki piletid olemas,lisaks tahaks veelVilniusesse ka.

    #5635
    Inzman 209 postitust
    King of Kings
    Tallinn - Mees

    Kes-kuhu konsale plaanivad minna?

    Väikestviisi Manowari fänn. Tahaks vahel niisama passida, aga just siis teeb Manowar alati kontserdi...
    #5634
    Simokas 2 postitust
    Immortal
    Tallinn - Mees

    Täna tuli eelmüüki piiratud kogus pileteid Gods And Kings World Tour 2016 Soome ja Eesti kontserditele. Manowar annab taaskord kontsterdi RockCafes 8. veebruaril 2016.

    Tuuri ajakava:
    Thu, January 14, 2016 – ČEZ Aréna – Ostrava, Czech Republic
    Fri, January 15, 2016 – Kajot Arena – Brno, Czech Republic
    Sat, January 16, 2016 – Torwar Hall – Warsaw, Poland
    Mon, January 18, 2016 – Aegon Arena Bratislava, Slovakia
    Tue, January 19, 2016 – Forum Karlín – Prague, Czech Republic
    Wed, January 20, 2016 – Forum Karlín – Prague, Czech Republic
    Fri, January 22, 2016 – Zenith – Munich, Germany
    Sat, January 23, 2016 – Jahrhunderthalle – Frankfurt, Germany
    Sun, January 24, 2016 – Thüringenhalle – Erfurt, Germany
    Wed, January 27, 2016 – Tempodrom – Berlin, Germany
    Fri, January 29, 2016 – Porsche Arena – Stuttgart, Germany
    Sat, January 30, 2016 – ISS Dome – Düsseldorf, Germany
    Sun, January 31, 2016 – SCC – Aarhus, Denmark
    Tue, February 2, 2016 – Konserthus – Stavanger, Norway
    Fri, February 5, 2016 – Älvhögsborg – Trollhättan, Sweden
    Sat, February 6, 2016 – Fryshuset Arenan – Stockholm, Sweden
    Mon, February 08, 2016 – Rock Café – Tallinn, Estonia
    Tue, February 09, 2016 – Palladium – Riga, Latvia
    Wed, February 10, 2016 – Compensa Koncertų Salė – Vilnius, Lithuania
    Fri, February 12, 2016 – Pakkahuone – Tampere, Finland
    Sat, February 13, 2016 – The Circus – Helsinki, Finland
    (allikas http://manowar.com/tour/)

    Pileteid saab osta:
    Eesti: http://buy.rle.fi/buy/event?event_id=14&lang=et

    Soome: http://buy.rle.fi/buy/event?event_id=13&lang=et

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.